Sveicināti Nordica Design — uzņēmumā, kas piedāvā skandināvu kvalitāti par atbilstošu cenu!

Kopš uzņēmuma dibināšanas 2016. gadā mēs nodrošinām izcilus mēbeļu risinājumus, kas apvieno ideālu skandināvu kvalitāti, konkurētspējīgu cenu un ātru un uzticamu apkalpošanu. Tāpat mūsu uzņēmums ir iekarojis vadošas pozīcijas mēbeļu nozarē un aktīvi darbojas Skandināvijas valstīs, Baltijas valstīs, Apvienotajā Karalistē un Itālijā.

Mūsu komandas plašā pieredze HORECA nozarē un citu sabiedrisku vietu iekārtošanā ir palīdzējusi mums izprast šādu telpu unikālās vajadzības un radīt mēbeles, kas atbilst visām jūsu prasībām funkcionalitātes, izturības un estētisko aspektu ziņā.

Viss, ko mēs darām, balstās uz mūsu ilgstošo pieredzi dizaina jomā. Mūsu produktiem ir raksturīgs elegants dizains un meistarīgs izpildījums — tādējādi mēs nodrošinām jums izcilu rezultātu par atbilstošu cenu. Vai vēlaties iegādāties īpaši jums izstrādātu modeli? Mums ir pieredze un resursi jūsu redzējuma īstenošanai.

Mēs nodrošinām mēbeļu iegādi tieši no ražotāja, lai piedāvātu jums konkurētspējīgākās cenas, un tādējādi izvairāmies no nevajadzīgiem starpniekiem un izmaksām un gādājam, lai mūsu produkti bez kavēšanās tiktu nogādāti uz jūsu norādīto atrašanās vietu, lai jūs efektīvi un bez aizķeršanās varētu īstenot savus projektus.

Mēs orientējamies uz saviem klientiem un nepieļaujam nekādas atkāpes no kvalitātes standartiem. Rūpējoties par jūsu sirdsmieru, katram pirkumam no Nordica Design, ja tas paredzēts sabiedrisku vietu iekārtošanai, ir 3 gadu garantija.

Izvēlieties mūs par uzticamu partneri, lai veidotu iedvesmojošu vidi ar mēbelēm, kam raksturīgs stils, izturība un vērtība. Sazinieties ar mums jau šodien, lai apspriestu jūsu projektu vajadzības, un mēs ar prieku palīdzēsim īstenot jūsu redzējumu.