Vislabāk pārdotais banketu telpām

Banketu telpu mēbeles

Lai radītu skaistu un mājīgu svētku atmosfēru, ir nepieciešamas atbilstošas mēbeles. Šajā jautājumā mēs, Nordica Design, esam eksperti. Mums ir mēbeles, kuras jūs meklējat, lai izveidotu banketu telpu, kas viesiem sniedz neaizmirstamas un ilgstošas atmiņas. Mums ir augstas kvalitātes galdi un krēsli ar tīrām līnijām, kas palīdzēs jums pārvērst vienkāršu telpu par krāšņu ballītes vietu.

banquet rooms

Pārkārtojot viesu uzņemšanas zonu, ir jāņem vērā daudzas lietas. Piemēram, ir svarīgi ieguldīt mēbelēs, kuras var viegli pielāgot dažādām vajadzībām. Banketu telpu mēbelēm ir jābūt pielāgojamām tā, lai tās derētu oficiālām pusdienām vai svinīgām vakariņām. Pat ja jūsu iegādātās mēbeles ir greznas un rada krāšņu atmosfēru uzņemšanas zonā, tām ir jābūt arī praktiskām un izturīgām. Jums nepieciešamas mēbeles, kuras var ātri un viegli paņemt un dažādos veidos pārkārtot. Galdiem un krēsliem ir jābūt izturīgiem, viegli tīrāmiem un, protams, ērtiem! Jūsu viesiem, ja viņi vēlas, ir jāspēj atpūsties un ērti sēdēt ilgāku laiku.

Nordica Design jūs atradīsiet galdus, kas ir viegli salokāmi, ja nav nepieciešami. Uzglabājot tie aizņem maz vietas, un tos ir viegli paņemt un izmantot dekorēšanai vai kā papildu galdiņu, iespējams, dzērienu un uzkodu pasniegšanai, vai kā jauku bufeti. Galdus, it īpaši stūra galdus var izvietot dažādās telpas vietās. Mūsu katalogā atrodamie galdi ir pieejami dažādos izmēros un no dažāda koka – daži ir pat no plastmasas.

Skatieties uz savām mēbelēm kā uz ilgtermiņa ieguldījumu un apskatiet mūsu plašo klāstu. Pie mums, Nordica Design, ir daudz dažāda dizaina krēslu dažādos cenu diapazonos. Jūs atradīsiet visu, sākot no moderniem alumīnija banketu krēsliem līdz tradicionālākiem krēsliem. Izvēlieties no dažādām krēslu sēdekļu krāsām un rakstiem. Mums ir arī krēslu pārvalki, kas var būt labs ieguldījums, jo tie gan aizsargā krēslus, gan piedāvā iespēju ātri un viegli mainīt krēslu krāsu un izskatu.

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, mūsu zinošie un pieredzējušie darbinieki ir jūsu rīcībā. Viņi ar prieku palīdzēs jums izveidot izcilu ballīšu telpu no mūsu plašā Nordica Design klāsta.