Visvairāk pārdotās atpūtas telpu mēbeles

Atpūtas telpu mēbeles

Mēs, Nordica Design, piedāvājam elegantu un daudzveidīgu atpūtas mēbeļu klāstu. Šeit jūs atradīsiet atpūtas krēslus, dīvānus, kafijas galdiņus un krēslus, kurus var dažādi kombinēt. Mums ir atpūtas telpu mēbeles ar mūsdienīgiem risinājumiem, kuras var ērti pārkārtot un tādējādi mainīt atpūtas telpas raksturu, ja vēlaties. Mēs zinām, cik svarīga ir kvalitāte, tāpēc koncentrējāmies uz mēbeļu klāsta iegādi no tādiem ražotājiem, kuri augstu vērtē kvalitāti, taču piedāvā konkurētspējīgas cenas.

Vārds “atpūtas telpa” attiecas uz īpašu zonu, kur jūsu apmeklētāji un viesi var atpūsties. Bāros un pat viesnīcu foajē ir atpūtas telpas ar ērtām un aicinošām mēbelēm, parasti dīvāniem un atzveltnes krēsliem.

lounge furniture

Mūsu atzveltnes krēslu, dīvānu, kafijas galdiņu un krēslu klāsts piedāvā stilīgus, mūsdienīgus risinājumus atpūtas telpām bāros, kā arī viesnīcu foajē. Atpūtas telpu mēbeles tiek plaši izmantotas, un tām bieži ir jāiztur intensīva izmantošana. Tāpēc ir svarīgi ieguldīt augstas kvalitātes mēbelēs, kas ir gan stilīgas, gan ērtas. Ieguldot kvalitātē un domājot ilgtermiņā, jūs atklāsiet, cik viegli var pārveidot jūsu atpūtas zonu, pievēršot tikai nelielu uzmanību tādām detaļām kā jauns apgaismojums, tekstilizstrādājumi un galdi. Atkarībā no tā, kur un kādā kontekstā tiek izmantotas jūsu atpūtas telpas mēbeles, varat variēt dekoru ar dažādiem galdiem un pieskaņotiem krēsliem. Padomājiet par to, kas jums nepieciešams – vai vēlaties viesiem pasniegt bagātīgas maltītes, vai vienkārši atspirdzinošus dzērienus un uzkodas? Vissvarīgākais ir tas, lai viesi vēlētos apsēsties, atpūsties un izbaudīt jūsu pakalpojumus.

Mums ir arī vairāki unikāla dizaina krēsli. Stilīgu mēbeļu izmantošana var nodrošināt ekskluzīvu pieskārienu bāra zonai vai foajē, vienlaikus radot daudz lielāku sēdvietu ietilpību. Soli ir piemēroti arī mazākām telpām, kur ir svarīgi piedāvāt sēdvietas, bet nepietiek vietas atzveltnes krēsliem.

Mums ir liela pieredze atpūtas mēbeļu pārdošanā gan valsts uzņēmumiem, gan mazākām, privātām telpām. Tā kā mēs uzskatām, ka klientam ir jāizbauda augsta kvalitāte par izdevīgām cenām, tad varam lepoties ar daudziem apmierinātiem klientiem – viņu vērtējumu varat lasīt sadaļā “Atsauksmes”. Apskatiet mūsu katalogu, lai atrastu savām vajadzībām vislabākās atpūtas telpas mēbeles – mēs ceram padarīt jūs par vēl vienu no ļoti daudzajiem mūsu apmierinātajiem klientiem.