Moduļu dīvāni

Moduļu dīvāni

Šajā kategorijā jūs atradīsiet mūsu moduļu dīvānus – mums ir viss, sākot no klasiskajiem modeļiem, kas lieliski iederēsies retro pusdienu ēdnīcā, līdz elegantai klasikai, kas ir lieliski piemērota gardēžu restorānam. Apskatiet mūsu piedāvājumu un atrodiet savam biznesam piemērotu dīvānu. Piedāvājam augstas kvalitātes mēbeles par ļoti saprātīgām cenām. Kopā ar ātro piegādi mēs esam nepārspējams tiešsaistes veikals. Mūsu moduļu dīvānus izgatavo valsts izcilākie ražotāji, un to uzbūves kvalitāte, krāsojums un materiāli ir ļoti augstvērtīgi.

modular sofas

Mūsu moduļu dīvāni ir pieejami dažādās krāsās, no dažādiem materiāliem un dažāda dizaina. Jūs noteikti atradīsiet kaut ko tādu, kas atbilst jums un jūsu vēlmēm un ko var viegli kombinēt ar citām tās pašas līnijas detaļām. Vislabāk ir, ja visa jūsu iekārta atbilst tādam pašam stilam. Piemēram, ja reģistratūrā un ēdamtelpā ir mēbeles vienā krāsu gammā un tonī. Izmantojot mūsu elastīgos moduļu dīvānus, nebūs nekādu problēmu, un tās pašas daļas var viegli izmantot, lai izveidotu dīvānu uzņemšanas zonai, lai izveidotu dinamisku pulcēšanās vietu jūsu kafejnīcā vai izveidotu atsevišķus solus vai kabīnes jūsu restorānā vai bārā. Tikai jūs un jūsu iespējas nosaka ierobežojumus. Mūsu produktus var kombinēt gandrīz bezgalīgi daudzos veidos, tādējādi radot neskaitāmas aizraujošas kombinācijas, lai padarītu jūsu telpas unikālas un personiskas.

Moduļu dīvāni tiek veidoti no dažādām vienībām. Detaļas tiek apvienotas, lai izveidotu veselus dīvānus, un priekšrocība ir tāda, ka detaļas var tikpat viegli izjaukt un apvienot jaunās kombinācijās. Tas nozīmē, ka dīvāni vienmēr iederēsies mainīgā vidē un palīdzēs uzturēt jūsu telpas svaigas un modernas. Daži mēbeļu veidi noteiktos gadalaikos var nebūt vēlami, un moduļu dīvānu var viegli pārveidot, lai tas labāk atbilstu vasaras vai ziemas sezonai. Pirms pasūtījuma veikšanas pārliecinieties, vai zināt pilnīgi visu par telpām, kurās vēlaties ievietot moduļu dīvānus. Mēs piedāvājam cenu par metru, un dīvāni tiek izgatavoti tieši pēc jūsu specifikācijām. Ja jums ir kādi jautājumi, zinošie Nordica Design darbinieki ar prieku palīdzēs atrast jūsu telpām un biznesam piemērotāko dīvānu.

Go to Top