Vislabāk pārdotās restorānu mēbeles

Restorānu mēbeles

Nordica Design jūs atradīsiet plašu un daudzveidīgu restorānu mēbeļu klāstu. Mums ir daudzu gadu pieredze gan valstu, gan privātā sektora apgādē. Mūsu devīze ir “Ieguldiet kvalitātē!” Taču mēs saviem klientiem piedāvājam arī produktus par pieņemamām cenām. Mēs uzskatām, ka restorāna apmeklējumam ir jābūt notikumam, nevis tikai ātrai izsalkuma mazināšanai. Svarīgs ir kopējais iespaids, kad jūsu potenciālais viesis ieskatās pa logu vai ieiet pa durvīm; tas piesaistīs un radīs sajūtu un atmosfēru tam, kā arī atbilstošu priekšstatu par to, ko jūsu viesi var sagaidīt gan attiecībā uz ēdienu, gan apkalpošanu. Tas ir tas, par ko mēs domājām, veidojot mūsu katalogu.

restaurant furniture

Izvēlei, ko veicat attiecībā uz mēbelēm, ir nozīmīga loma unikāli īpašas un neaizmirstamas atmosfēras radīšanā. Jūsu restorāna dekoram ir jāpievilina klienti baudīt vidi un ēdienu. Bieži vien tie uzkavēsies nedaudz ilgāk, ja vide būs patīkama un mājīga, un tas neizbēgami noved pie vakara noslēguma ar desertu, kafiju un liķieriem.

Mēs varam piedāvāt visu, sākot no grezni mīkstām līdz vienkāršākām un mūsdienīgākām mēbelēm. Tas, ko jūs izvēlaties, ir pilnībā balstīts uz personīgo gaumi, kā arī to, kas vislabāk atbilst jūsu biznesam gan piedāvātā ēdiena, gan restorāna izskata ziņā. Pirms pasūtāt mēbeles savam restorānam, rūpīgi apsveriet pieejamo iespēju klāstu, sākot no smagām, elegantām mēbelēm līdz modernākām, iespējams, vieglākām mēbelēm. Restorāna mēbeļu izvēli ietekmēs arī esošo sienu, grīdu un logu krāsu gamma.

Pērkot mēbeles restorānam, nepietiek tikai ar dažu krēslu un galdu atrašanās vietu. Jūsu mēbelēm ir jābūt funkcionālām un derīgām gan viesiem, gan personālam. Ar mūsu moduļu dīvāniem un restorāna atzveltnes krēsliem jūs varat izveidot jauku un mājīgu atmosfēru.

Restorāna mēbeļu izvietojums ir svarīga detaļa, kas jums jāpatur prātā. Cik viesus apkalposiet restorānā? Kā novietot mēbeles, lai darbiniekiem būtu vieglāk pārvietoties dienesta laikā? Vai viesi iegūs vēlamo privātumu, ja jūs maksimāli izmantosiet savas pieejamās telpas priekšrocības? Mēs parādām visu mūsu restorāna mēbeļu izmērus, lai jums būtu vieglāk efektīvi plānot izkārtojumu.

Esiet laipni aicināti apmeklēt Nordica Design, kur varat atpūsties, vienlaikus mierīgi un klusi izvēloties no plašā stilīgu un praktisku restorāna mēbeļu piedāvājuma, kas piemērotas jebkura veida ēdināšanas videi. Vai meklējat padomus un ieteikumus? Vai arī nepieciešamas atbildes uz aktuāliem jautājumiem? Mūsu darbinieki ar prieku sniegs jums pirmās klases pakalpojumus. Mēs, Nordica Design, esam blakus, lai apmierinātu jūsu vajadzības.